Beskrivning
- hållbart tillverkat med vindenergi
- tillverkad av slitstark, återvunnen plast
- 100 % återvinningsbar
- färgerna bleknar inte i solen
| Artikelnr.: | EL-2902101445200 |
|---|---|
| Innehåll: | 1 st. |
| EAN: | 8711904552626 |
| Tillverkarnr.: | 2902101445200 |
| Användning: | Indoor |
| Material: | Återvunnen plast, Återvunnen plast |
| Användningsområde: | Indoor |
| Material: | Plast |
| Form: | Rund, Speciell |
| Färg: | Vit, Gul, Rosa, Blå |
| Bredd: | 13,9 cm |
| Höjd: | 21 cm |
| Volym: | 1,7 l |
| Egenskaper: | 100 % återvinningsbar |
| Vikt: | 220 g |
| Produkttyp: | Blomkruka |
| Produktlinjer: | elho vibes coupe |







