Beskrivning
- mångsidig
- mycket tålig
- frostsäker
- tillverkad av återvunnen plast
- med dräneringshål
För att undvika vattenmärken rekommenderar vi att du använder den i kombination med det matchande krukfatet.
| Artikelnr.: | EL-7841915035900 |
|---|---|
| Innehåll: | 1 st. |
| EAN: | 8711904527419 |
| Tillverkarnr.: | 7841915035900 |
| Användning: | Outdoor |
| Material: | Återvunnen plast, Återvunnen plast |
| Användningsområde: | Outdoor |
| Material: | Plast |
| Form: | Rektangel |
| Bredd: | 50 cm |
| Höjd: | 15,6 cm |
| Djup: | 19,5 cm |
| Volym: | 10 l |
| Egenskaper: | UV-beständig, Frosttålig, Vattendränerning möjlig, Okrossbar, 100 % återvinningsbar, Hållbart producerad, Vädertålig |
| Vikt: | 410 g |
| Produkttyp: | Blom och balkonglådor |
| Produktlinjer: | elho barcelona |







