Beskrivning
- med vattenmagasin
- hållbar – tillverkad med egengenererad vindenergi från restprodukter
- 100 % återvinningsbar
- med osynliga hjul – lätt att flytta
- lätt att rengöra
- robust
- stötsäker
- frosttålig
| Artikelnr.: | EL-462726936000 |
|---|---|
| Innehåll: | 1 st. |
| EAN: | 8711904346904 |
| Tillverkarnr.: | 0462726936000 |
| Användning: | Outdoor |
| Material: | Återvunnen plast, Återvunnen plast |
| Användningsområde: | Outdoor |
| Material: | Plast |
| Form: | Oval |
| Bredd: | 78 cm |
| Höjd: | 33,5 cm |
| Observera: | Fatet sitter fast i krukan och kan inte tas loss |
| Djup: | 35,9 cm |
| Volym: | 42 l |
| Egenskaper: | UV-beständig, Frosttålig, Med bevattningssystem, Okrossbar |
| Vikt: | 3305 g |
| Produkttyp: | Planteringskrukor |
| Produktlinjer: | elho greenville |







