Beskrivning
Produktbeskrivning:
Produktegenskaper:
| Latinskt namn: | Solanum lycopersicum Helsing Junction Blues |
| Höjd: | 150-200cm |
| Läge: | Sol |
| Skördetid: | Juli-Oktober |
| Förodling: | Februari-Maj |
| Livstid: | Ettårig / Annuell |
| Plantavstånd: | 40cm |
| Radavstånd: | 50cm |
| Grotid: | 5-15 dagar |
| Sådjup: | 0,5cm |
| Antal frö: | 15st |







