Beskrivning
Produktbeskrivning:
Produktegenskaper:
| Latinskt namn: | Valerianella locusta Vit |
| Läge: | Sol till halvskugga |
| Direktsås: | Januari-December |
| Plantavstånd: | 15cm |
| Radavstånd: | 30cm |
| Grotid: | 10-30 dagar |
| Sådjup: | 1cm |
| Antal frö: | 150st |
swedengrow.com
Det ursprungliga priset var: 69,00 kr.34,50 krDet nuvarande priset är: 34,50 kr.
Produktbeskrivning:
Produktegenskaper:
| Latinskt namn: | Valerianella locusta Vit |
| Läge: | Sol till halvskugga |
| Direktsås: | Januari-December |
| Plantavstånd: | 15cm |
| Radavstånd: | 30cm |
| Grotid: | 10-30 dagar |
| Sådjup: | 1cm |
| Antal frö: | 150st |